Karneval
Datum: 19.02.2011
Začátek: 14:00
Popis: A je tu opět únor a opět velmi očekávané tradiční karnevalové rejdění v loucké sokolovně, ke kterému vám hrají Dj Papy a Dj Ganz.

Čeká nás nejen tanec, ale také spousta her a zábavy. Bohatá tombola a odměňování nej masek a super tanečníků.

Občerstvení na místě zajištěno.
Vstupné dobrovolné.

Těšíme se na Vaši účast!!!
Album ve fotogalerii: Karneval 2011 - 19.02.2011

Téma pro vedoucí jsme se snažili opět nějak příhodně zvolit a napadlo nás „Povolání a řemesla“ a spojili jsme tak téma s nástupem na písničku z filmu „Pekařův císař“ – Ten dělá to a ten zas tohle. A aniž bychom vlastně chtěli, tematicky jsme se docela trefili do zdravotnictví. Nejen v našich řadách se nějaký ten doktor a sestřička našli.Laughing

Samozřejmě začátek akce byl od 14:00, ale o půl už jsme tradičně měli u vstupu první návštěvníky. Plac sokolovny se pomalu plnil a zaznamenali jsme letos celkový počet 300 návštěvníků. Sice to je asi o 50 méně než loni, ale pořád vcelku slušný výsledek.Smile

Ve čtvrt Kamil zahájil akci přivítáním a my ostatní nástupem. Pak začala samotná zábava. Tancování, soutěžení, vyhodnocování a losování tomboly.

Asi ve tři hodiny jsme vyhlásili nejlepší masky. Asi o hodinu později nejlepší tanečníky a tanečnice. Mezitím proběhly dvě soutěže v hodu kuželkou do krabice a kopu míče na bránu. Ve čtvrt na pět jsme začali losovat tombolu.

Vyhlášení 10 nejlepších masek:

1.     zpěvák z 60. let                                -           Dominik Průša

2.     Křemílek a Vochomůrka             -           Kristýna a Dalibor Koumarovi

3.     zahradník                                           -           Vojta Kubát

4.     andílek                                                -           Ema Pejšová

5.     kuře                                                      -           Filip Ďásek

6.     klaun Kostka                                     -           Matyáš Hájek

7.     sobík                                                    -           Matouš Kolda

8.     školák                                                  -           Sebastian Vašků

9.     zdravotní sestra                              -           Viktorie Špejtková

10.     karkulka                                              -           Alenka Trnková

Vyhlášení 2 nejlepších tanečnic a 2 nejlepších tanečníků:

1.      Sára Levrušková

2.      Tereza Brychtová

1.      Filip Polák

2.      Richard Jahelka

No a po vylosování všech cen jsme ani nemuseli zábavu rozpouštět, protože se už všichni pomalu chystali domů. Jen někteří stále zůstávali a ještě nasávali atmosféru karnevalu.

Část článku do zpravodaje 2011:

„Nový rok 2011 jsme začali naší nejnavštěvovanější akcí, a to „Karnevalem“, který proběhl v sobotu 19. 2. 2011 ve 14:00 v sokolovně. Opět jsme zaznamenali vysoký počet účastníků. Podle našich záznamů to bylo letos přesně 300 lidí a z toho 135 masek. Uznáte sami, že z takového počtu vybrat 10 nejlepších masek je záležitost nadmíru obtížná, a tak doufáme, že oceněné masky si svou výhru a diplomy náležitě užily a ostatní nebyli smutní. A co nesmí chybět na žádné takové akci, je samozřejmě skvělá hudba a zábava. Proto také vyhodnocujeme 2 nejlepší tanečníky a 2 nejlepší tanečnice, aby oceněných bylo přece jen více. Pokud zůstal někdo bez ocenění, tak ke konci karnevalu na všechny čeká bohatá tombola a tam má úspěch každý. Moc všem zúčastněným děkujeme za opravdu krásné a přímo pohádkové odpoledne a těšíme se na příští rok opět na viděnou.“