Karneval
Datum: 06.03.2010
Začátek: 14:00
Popis: Zveme Vás na karnevalové rejdění v loucké sokolovně :-)
Vstupné je dobrovolné.
Čeká Vás bohatá tombola, soutěže, vyhlašování vítězů a odměňování. Rozhodně nebudu chybět spousta muziky a tancování.

Letos jsme si záměrně vybrali téma zimních olympijských her ve Vancouveru 2010. Bude to jako na olympiádě!!!
Už se na Vás těšíme!
Album ve fotogalerii: Karneval 2010 - 06.03.2010

Letos jsme měli, my vedoucí, téma karnevalu Zimní olympiáda. Tematicky se nám to hodilo. Na začátku jsme i v sokolovně měli podstatně dlouho zimu, takže jsme se s tématem opravdu trefiliLaughing

Přišlo nám hodně dětí, možná nejvíc za posledních několik let a stejně tak rodičů. Zhruba 350 návštěvníků. Výborně!Wink

Samozřejmě, že i letos se našli nedočkavci, kteří přišli asi o půl hodiny dříve a ne až ve 14:00, kdy měl karneval začínat.

Ve 14:30 Kamil všechny přivítal a začali jsme společně tancovat,. Udělali jsme hada a provedli tak malou promenádu masek, abychom mohli vybrat 10 nejlepších masek. Kamil na konci písničky oznámil i pravděpodobný průběh akce, co vše vyhlásíme a co vše se bude dít.

Mezi tancováním tedy proběhly také soutěže jako hod míčku do olympijských kruhů a hod šipkou do balónku. Také pak Kamil chytal v brance a děti se měly trefit a dát gól. To byla neplánovaná soutěž, ale děti evidentně bavila nejvíce.Cool

Vyhlásilo se tedy 10 nejlepších masek a pak také 2 nejlepší tanečnice a 2 nejlepší tanečníci. A okolo půl páté následovala tombola.

Vyhlášení 10 nejlepších masek:

1.     gejša                       -           Klára Svobodová

2.     potapěč                -           Matouš Němec

3.     kominík                -           Vojta Kubát

4.     Sněhurka             -           Tereza Všetečková

5.     Pipi                        -           Andrea Vavroušková

6.     Sherlock              -           Honza Zimola

7.     čarodějnička      -           Nikola Vondráková

8.     včelka                   -           Veronika Krejčová

9.     kovbojka             -           Anička Třetinová

10.     policajt                 -           Richard Jahelka

Vyhlášení 2 nejlepších tanečnic a 2 nejlepších tanečníků:

1.      Eliška Jahelková

2.      Adélka Kittlerová

1.      David Sadac

2.      Dominik Průša

Po páté hodině jsme si naposledy zatancovali a pak jsme začali pomalu balit a uklízet.