Noční hra
Datum: 14.10.2011
Začátek: 17:45
Popis: Start je mezi 17:45 – 18:00 u koupaliště.

Startovné je 40 Kč za jednoho soutěžícího.

Trasa, na které budou různá stanoviště, povede „Slepičákem“ až do hasičárny, kde cesta končí. Na cestu dostanou děti sušenku.

V cíli bude pro děti připraven teplý čaj a párek v rohlíku. Hru zakončíme vyhodnocením těch, kteří získají největší počet bodů. Děti mohou získat věcnou a sladkou odměnu.
Album ve fotogalerii: Noční hra 2011 - 14.10.2011

Trasa vedla od koupaliště, skrz “Slepičák“, kolem hřbitova až do hasičárny. Již tradiční trasa pro stálé účastníky.Smile

Letos nás účast velice potěšila, protože 46 dětí a 17 dospělých je krásný počet.Laughing Na startu byl Pepa a dětem dával startovací kartičky, sušenku na cestu a vybíral startovné. V cíli v hasičárně dělaly Stáňa s Peťou párek v rohlíku, Dušan R. ml. s Leničkou dovezli uvařený teplý čaj a děti si také mohly vzít makový závin. Vlastík V. s Lubošem Novákem, Ondrou a Honzou B. připravili sezení pro děti na garážích hasičů. Lenka N. fotila na trase, a pak také Káťa. Lenka N. v cíli pak s Leničkou počítala body. Stáňa napsala diplomy a Lenka N. s Pepou pak vyhlásili vítěze, kteří dostali jak věcnou, tak sladkou cenu. Ostatní Niky s Lenkou N. odměnily lízátkem a pexesem.

Start byl jako tradičně mezi 17:45 – 18:00, vyhlášení proběhlo okolo 19:45.

Úkol bylo projít trasu s pěti stanovišti a získat body:

1.      “Trefa do bubáka”                         Honza B. a Vlastík N.

2.      “Co do přírody nepatří”

3.      “Poznáš zvíře, rostlinu a houbu?” Niky a Honza F.

4.      “Odhady”                                       Lukáš a Ondra

5.      “Poznáš, co to je?”                        Jirka a Pavel

Vyhlášení:Cool

dívky

1.    Adéla Navrátilová           27b.

2.    Jana Čápová                      24b.

3.    Hana Čápová                     24b.

4.    Apolena Vybíralová       23b.

5.    Leona Dobrovolná           23b.

chlapci

1.    Dominik Vrána               24b.

2.    Štěpán Kisler                   23b.

3.    Filip Ďásek                        23b.

4.    Richard Jahelka             23b.

5.    Matouš Rýgl                    23b.

Při stejném počtu bodů rozhodovalo 4. stanoviště „Odhady“. Jinak celkový počet bodů se sčítal jen ze 4 stanovišť (1., 2., 3. a 5.).